Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Obsługi Klienta

Wipak Polska Sp. z o.o.

  • Skarbimierz (pow. brzeski)

    Skarbimierz (pow. brzeski), opolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • utrzymywanie stałego kontaktu z klientem w procesie realizacji zamówień i koordynacji dostaw

  • zapewnienie prawidłowej obsługi i realizacji zamówień złożonych przez naszych klientów

  • współpraca z Przedstawicielami Handlowymi odpowiedzialnymi za dany rynek

  • weryfikacja należności

  • koordynowanie procesu rozpatrywania reklamacji od klienta, posprzedażową obsługę zamówień

  • ścisła współpraca m.in z działami: Planowania, Zakupów, Produkcji, Logistyki

Nasze wymagania

  • język niemiecki poziom komunikatywny– mile widziany (dodatkowy atut)

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego (poziom komunikatywny) – warunek konieczny

  • znajomość systemu SAP – warunek konieczny

  • wykształcenie wyższe

  • minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku

  • znajomość pakietu MS Office

  • umiejętność pracy zespołowej

  • orientacja na klienta

  • komunikatywność, dbałość o szczegóły oraz dobra organizacja pracy

  • kreatywność, otwartość na nowe pomysły

  • umiejętność pracy pod presją czasu

To oferujemy

  • umowę o pracę na pełny etat

  • możliwości rozwoju w międzynarodowej firmie

  • premia absencyjna

  • premia operacyjna

  • premia za rekomendacje pracownika 2 000 PLN brutto

  • ubezpieczenie grupowe

  • dofinansowanie do ubezpeczenia medycznego

  • dofinansowanie do szafy vendingowej

  • dofinansowanie do karty multisport

  • szeroki pakiet socjalny w ramach ZFŚS (m.in. wczasy pod gruszą, premie świąteczne)

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • ubezpieczenie na życie

  • dofinansowanie do ubezpieczenia medycznego

Firma WIPAK opracowuje i produkuje rozwiązania opakowaniowe dla produktów spożywczych oraz instrumentów i urządzeń medycznych. Jest dostawcą folii wielowarstwowych - w szczególności folii barierowych. Koncern na całym kontynencie, głównie w Finlandii i Europie Zachodniej, ma 11 fabryk i zatrudnia blisko dwa tysiące osób. Zakład w Skarbimierzu-Osiedle - to przede wszystkim bardzo nowoczesna i wydajna drukarnia, gdzie na dostarczonych z innych zakładów Grupy Wipak foliach powstają nadruki z nazwami najróżniejszych przekąsek, wędlin, serów czy nabiału.

Przewiń do profilu firmy