Oferta pracy

Specjalista ds. obsługi klienta

Adecco Poland Sp. z o.o.

6 0007 000 brutto / mies.
  • Skawina

    Skawina, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa

Rekrutujemy dla

Dla naszego klienta który jest jednym z wiodących producentów zdobień na odzież metodą druku oraz haftu dla przedsiębiorstw o międzynarodowej renomie, poszukujemy osoby na stanowisko specjalisty ds. obsługi klienta.

Twój zakres obowiązków

  • Koordynowanie procesu realizacji zamówień.

  • Kontakt i przeprowadzanie uzgodnień z klientami.

  • Informowanie o postępach w realizacji zamówień.

  • Ścisła współpraca z Działem Sprzedaży i CS.

  • Pomoc w przygotowaniu wysyłek do klienta.

Wymagania pracodawcy

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2.

  • Znajomość języka francuskiego a2/b1(możliwe douczenie).

  • Dobra organizacja pracy.

  • Dokładność i konsekwencja w działaniu.

Mile widziane

  • Wykształcenie wyższe - mile widziane.

  • Mile widziane doświadczenie w pracy z klientem.

Pracodawca oferuje

  • Umowę o pracę bezpośrednio u naszego klienta.

  • Stawka od 6000-7000 zł brutto na start.

  • Prywatna opieka medyczna – 100% finansowana przez pracodawcę.

  • Platforma MyBenefit ( + możliwość zakupienia karty MultiSport).

  • Zniżki na produkty firmowe.

  • Oferta dotyczy pracy stałej

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

We are the world's leading company that provides HR solutions, offers temporary and permanent employment services as well as outsourcing services in all sectors.

Adecco Poland Sp. z o.o. is the Employment Agency No. 364

Przewiń do profilu firmy