Oferta pracy

Specjalista ds. Obsługi Klienta

Hortex Sp. z o.o.

  • Skierniewice

    Skierniewice, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • przyjmowanie do realizacji zamówień i wprowadzenie danych do systemu

  • przygotowywanie dokumentów niezbędnych w sprzedaży krajowej i eksportowej (faktury, specyfikacje wysyłkowe,), monitorowanie wysyłek towarów

  • weryfikacja i wprowadzanie do sytemu danych zgodnie z warunkami umów sprzedażowych (cenniki, promocje, upusty)

  • tworzenie raportów i analiz, monitorowanie prawidłowego rozliczenia faktur korygujących w systemie

  • kontakt mailowy i telefoniczny z Klientami ( korekty zamówień, awizacje dostaw)

  • przyjmowanie reklamacji i wyjaśnianie różnic ilościowych i wartościowych

  • wystawianie dokumentów korygujących faktury VAT

  • współpraca z działem logistyki (magazyn / spedycja) i działem sprzedaży

  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie lub wyższe - mile widziane ekonomiczne lub handlowe

  • podstawowa wiedza na temat prawa handlowego, mile widziana wiedza na temat podstawowych procedur sprzedażowych i eksportowych

  • praktyczna znajomość narzędzi MS Office, w tym umiejętność analizy i prezentacji danych z wykorzystaniem MS Excel

  • bardzo dobra znajomość programów komputerowych Excel i Word, mile widziana znajomość SAP

  • samodzielność w podejmowaniu decyzji, umiejętności planowania, zdolności analityczne

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku - specjalista ds. obsługi klienta lub inne doświadczenie w działach sprzedaży

To oferujemy

  • Pracę w świetnej atmosferze i zespole ludzi pełnych pasji

  • Wdrożenie i wsparcie w codziennej pracy

  • Pracę w stabilnej organizacji

  • Atrakcyjny system wynagrodzeń składający się z elementu stałego i zmiennego

  • Bogaty system szkoleń

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Karty Multisport

  • Bogaty Pakiet świadczeń socjalnych – bony świąteczne, wycieczki, pikniki, dopłaty do wypoczynku urlopowego, kolonie dla dzieci, pożyczki remontowe/budowlana itp.

  • Parking dla Pracowników

  • Możliwość zakupu Naszych produktów po obniżonych cenach

  • Możliwość przystąpienia do Ubezpieczenia Grupowego na Życie

  • Możliwość poszerzania wiedzy i rozwoju zawodowego w ramach awansów wewnętrzny

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • program emerytalny

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • paczki świąteczne

Jesteśmy jedną z najlepiej rozpoznawalnych i obdarzonych największym zaufaniem polskich marek. O zaufaniu, jakim darzą nas konsumenci świadczy nie tylko nasza pozycja lidera w Polsce w kategorii mrożonych warzyw i owoców, a także bardzo silna pozycja w kategorii soków, nektarów i napojów niegazowanych. Zostaliśmy ponadto uhonorowani licznymi nagrodami, np.: Marka Godna Zaufania, Produkt Roku, Perła Polskiej Gospodarki oraz Superbrands. To dzięki wiedzy i doświadczeniu naszych pracowników osiągamy sukcesy.

Przewiń do profilu firmy