Oferta pracy

Specjalista ds. Obsługi Klienta

Adecco Poland Sp. z o.o.

  • Skierniewice, łódzkie

  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Specjalista ds. Obsługi Klienta / SkierniewiceNumer ref.: SDO/MKU/GRM/2021

Zadania:

  • Kompleksowa obsługa Klienta w zakresie przyjęcia zamówienia i jego realizacji
  • Kontrola i realizacja zamówienia pod względem dostępności towaru oraz terminowości dostawy
  • Koordynacja nowych projektów graficznych oraz ich rozliczania z klientem
  • Rejestracja i przetwarzanie zamówień w zakresie łańcucha logistycznego
  • Aktualizacja zamówień, forecastów oraz cenników w systemie LX
  • Kontrola i analiza prawidłowości dostaw
  • Odpowiedzialność za respektowanie ustalonych warunków współpracy z klientami, monitorowanie płatności, monitorowanie stanów magazynowych
  • Wystawianie faktur sprzedaży oraz innych dokumentów związanych z obsługą Klienta i ich bieżąca kontrola
  • Współpraca z innymi Działami Firmy

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy z klientem ( minimum 2 lata)
  • Bardzo dobra obsługa pakietu MS Office (przede wszystkim Excel)
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Samodzielność i zdecydowanie w działaniu
  • Umiejętność łączenia/robienia kilku rzeczy na raz
  • Nastawienie na realizację powierzonych celów
  • Komunikatywność i umiejętność współpracy z zespołem
  • Znajomość branży będzie dodatkowym atutem
  • Umiejętności analitycznego myślenia

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę bezpośrednio w firmie
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Praca w dynamicznym zespole
  • Premia za brak absencji
  • Pakiet socjalny
  • Refundacja kosztów doskonalenia zawodowego (dofinansowanie nauki języków, studiów)
  • Premia uzależniona od poziomu realizacji ustalonych wskaźników
  • Pracowniczy Program Emerytalny ( PPE)
  • Elastyczny czas prac
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne