Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Obsługi Klienta - Sklep Internetowy

Ekofabryka

4 0006 000 brutto / mies.

Ekofabryka

Jana Henryka Dąbrowskiego 77a

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • obsługa zamówień internetowych

  • koordynacja procesu zamówień (dostawca, magazyn, transport, Klient)

  • obsługa telefoniczna Klientów

  • wprowadzanie produktów do sklepu internetowego

  • copywriting

  • dbanie o poprawność danych na stronie internetowej

Nasze wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

  • mile widziane doświadczenie na stanowisku związanym z UX/UI sklepu internetowego

  • umiejętność pisania tekstów blogowych, wpisów produktowych

  • znajomość platformy Baselinker

  • śmiałość w rozmowach telefonicznych

  • oko do detali

  • nieobojętność na tematy związane z ekologią

To oferujemy

  • umowę o pracę na pełen etat

  • stałe godziny pracy 08:00-16:00

  • pracę w małym zespole

  • konkurencyjne wynagrodzenie – zależne od doświadczenia, predyspozycji i umiejętności

O nas

Ekofabryka to mała firma z proekologicznym zacięciem. Zajmujemy się dostarczaniem pojemników do segregacji odpadów dla Klientów instytucjonalnych oraz gospodarstw domowych. Jednocześnie staramy się zwiększać świadomość społeczeństwa w zakresie ekologii i działać profilaktycznie na rzecz wspólnego dobra. Więcej o nas znajdziesz tu https://ekofabryka.com.pl/o-nas/ oraz tu https://www.facebook.com/Ekofabryka/