Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Obsługi Klienta Sklepu Internetowego

ROMET SP. Z O.O.

  • Dębica

    Dębica, podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa połączeń przychodzących, maili oraz czatów,

  • Obsługa zapytań dotyczących sklepu internetowego: udzielanie informacji związanych z ofertą zakupu, dostępnością produktów, przekazywanie informacji na temat promocji,

  • Praca nad bazą wiedzy,

  • Współpraca z innymi działami,

  • Obsługa zamówień sklepu internetowego.

Nasze wymagania

  • Doświadczenia w Obsłudze Klienta i/lub Sprzedaży (co najmniej rok),

  • Wysokiej kultury osobistej i dobrej organizacji pracy,

  • Sprawnej obsługi komputera,

  • Samodzielność w działaniu.

Mile widziane

  • Doświadczenie w obszarze e-Commerce,

  • Doświadczenie w branży rowerowej.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o mocnej pozycji na rynku,

  • Preferowana forma zatrudnienia to B2B lub UoP,

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia,

  • Premie zależne od osiąganych wyników,

  • Praca w godzinach od 8 do 16 od poniedziałku do piątku,

  • Niezbędne narzędzia do pracy,

  • Pracę w zespole o szerokich kompetencjach marketingowych oraz sprzedażowych,

  • Dużą samodzielność w kształtowaniu działań,

  • Zniżki na firmowe produkty.

Aplikację CV prosimy kierować za pomocą Aplikuj.

Spedycja Romet jest międzynarodowym operatorem transportowym świadczącym usługi na terenie całego świata, w szczególności krajów Unii Europejskiej. Do zadań osoby zatrudnionej na stanowisku Spedytora należeć będzie obsługa zleceń międzynarodowych, współpraca z przewoźnikami oraz utrzymanie wysokiego poziomu jakości usług transportowych.

Przewiń do profilu firmy