Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. Obsługi Klienta

Hortex Sp. z o.o.O firmie

  • Skrzyńsko (pow. przysuski)
    Skrzyńsko (pow. przysuski), mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • kompleksowa obsługa dokumentów handlowych (faktur i korekt z tytułu warunków kontraktowych)
  • obsługa zamówień klientów krajowych, eksportowych w tym:
  • wprowadzanie zamówień do systemu i rezerwacja zamówionego towaru
  • awizacja towaru dla dystrybutora na MWG
  • terminowość realizacji zamówień
  • wypełnianie dokumentów wysyłkowych (specyfikacja, CMR i inne)
  • administracja systemowa warunków kontraktowych
  • egzekucja procesu rozliczeń promocyjnych
  • generowanie bieżących i okresowych raportów sprzedażowych, magazynowych
  • obsługa procesu reklamacji (korekty ilościowe, wartościowe)

Nasze wymagania

  • znajomości pakietu MS Office oraz znajomości systemów SAP i BW
  • znajomości języka rosyjskiego / angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • znajomości zasad profesjonalnej obsługi klienta
  • zdyscyplinowania, odpowiedzialności oraz dokładności
  • zaangażowania i dobrej organizacji pracy własnej
  • znajomość zasad sporządzania dokumentacji i obiegu dokumentów

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie i atrakcyjne warunki wynagrodzenia w dużej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • perspektywy rozwoju i realizacji ambicji zawodowych
  • ciągły kontakt z nowoczesnymi technologiami
  • skuteczne szkolenia wdrożeniowe i doszkalające kompetencje stanowiskowe
  • dodatkowe grupowe ubezpieczenia na życie
  • opiekę medyczną finansowaną przez pracodawcę
  • świadczenia z ZFŚS

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • program emerytalny
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • karty przedpłacone
  • dofinansowanie wakacji dzieci
  • paczki świąteczne

Jesteśmy jedną z najlepiej rozpoznawalnych i obdarzonych największym zaufaniem polskich marek. O zaufaniu, jakim darzą nas konsumenci świadczy nie tylko nasza pozycja lidera w Polsce w kategorii mrożonych warzyw i owoców, a także bardzo silna pozycja w kategorii soków, nektarów i napojów niegazowanych. Zostaliśmy ponadto uhonorowani licznymi nagrodami, np.: Marka Godna Zaufania, Produkt Roku, Perła Polskiej Gospodarki oraz Superbrands. To dzięki wiedzy i doświadczeniu naszych pracowników osiągamy sukcesy.

Specjalista ds. Obsługi Klienta, Skrzyńsko (pow. przysuski)