Oferta pracy

Specjalista ds. Obsługi Klienta

Hortex Sp. z o.o.

  • Skrzyńsko (pow. przysuski)

    Skrzyńsko (pow. przysuski), mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • kompleksowa obsługa dokumentów handlowych (faktur i korekt z tytułu warunków kontraktowych)

  • obsługa zamówień klientów krajowych, eksportowych w tym:

  • wprowadzanie zamówień do systemu i rezerwacja zamówionego towaru

  • awizacja towaru dla dystrybutora na MWG

  • terminowość realizacji zamówień

  • wypełnianie dokumentów wysyłkowych (specyfikacja, CMR i inne)

  • administracja systemowa warunków kontraktowych

  • egzekucja procesu rozliczeń promocyjnych

  • generowanie bieżących i okresowych raportów sprzedażowych, magazynowych

  • obsługa procesu reklamacji (korekty ilościowe, wartościowe)

Nasze wymagania

  • znajomości pakietu MS Office oraz znajomości systemów SAP i BW

  • znajomości języka rosyjskiego / angielskiego w stopniu komunikatywnym

  • znajomości zasad profesjonalnej obsługi klienta

  • zdyscyplinowania, odpowiedzialności oraz dokładności

  • zaangażowania i dobrej organizacji pracy własnej

  • znajomość zasad sporządzania dokumentacji i obiegu dokumentów

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie i atrakcyjne warunki wynagrodzenia w dużej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • perspektywy rozwoju i realizacji ambicji zawodowych

  • ciągły kontakt z nowoczesnymi technologiami

  • skuteczne szkolenia wdrożeniowe i doszkalające kompetencje stanowiskowe

  • dodatkowe grupowe ubezpieczenia na życie

  • opiekę medyczną finansowaną przez pracodawcę

  • świadczenia z ZFŚS

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • program emerytalny

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • paczki świąteczne

Jesteśmy jedną z najlepiej rozpoznawalnych i obdarzonych największym zaufaniem polskich marek. O zaufaniu, jakim darzą nas konsumenci świadczy nie tylko nasza pozycja lidera w Polsce w kategorii mrożonych warzyw i owoców, a także bardzo silna pozycja w kategorii soków, nektarów i napojów niegazowanych. Zostaliśmy ponadto uhonorowani licznymi nagrodami, np.: Marka Godna Zaufania, Produkt Roku, Perła Polskiej Gospodarki oraz Superbrands. To dzięki wiedzy i doświadczeniu naszych pracowników osiągamy sukcesy.

Przewiń do profilu firmy