Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Obsługi Klienta

Keter Poland Sp. z o. o.

  • Wrocławska 34, Słupsk
    Słupsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa na zastępstwo
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa

Wrocławska 34

Słupsk

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa posprzedażowa klientów w celu zapewnienia klientom informacji na temat reklamacji, zwrotów towarowych oraz wyjaśnień.

  • Rozlicznie zwrotów.

  • Wystawianie faktur korygujących.

  • Bieżąca obsługa systemu SAP w celu zapewnienia obsługi klienta oraz zapewnienia aktualnych danych do raportów.

  • Wprowadzanie danych do arkusza Excel.

  • Wsparcie pracowników działu w bieżących zadaniach.

  • Współpraca z Działem Sprzedaży w tym wsparcie w działaniach promocyjnych i sprzedażowych.

Nasze wymagania

  • Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku.

  • Doświadczenia w e-commerce/ sklepy internetowe będzie dodatkowym atutem.

  • Elastyczności i chęci rozwoju.

  • Wysokich umiejętności interpersonalnych.

  • Znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.

  • Biegłej znajomość obsługi programów z pakietu Microsoft Office (Excel, Word).

To oferujemy

  • To, co wyróżnia nas na tle konkurencji to adekwatne do posiadanych kompetencji wynagrodzenia oraz atrakcyjny system nagród.

  • Oferujemy stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, a także pakiety medyczne oraz bogate zaplecze socjalne. Proponujemy pracownikom poza bonami na święta- dofinanasowanie do wypoczynku oraz prezenty związane z różnymi okolicznościami (Dzień Dziacka, Dzień Kobiet, Walentynki).

  • Poza tym wspieramy zdrowie naszych pracowników zarówno fizyczne jak i psychiczne.

  • Poprzez atrakcyjny program podnoszenia kwalifikacji wspieramy ambicje naszych pracowników, gdyż cenimy tych, którzy traktują szkolenia i naukę jako inwestycję w dalszy samorozwój.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dodatkowe świadczenia socjalne

Firma KETER istnieje na rynku od ponad 70 lat i jest częścią Grupy KETER zatrudniającej ponad 5000 pracowników. Portfolio produktów firmy zawiera w sobie szeroką gamę artykułów gospodarstwa domowego oraz wyposażenia wnętrz wytwarzanych z tworzyw sztucznych. Zakład produkcyjny w Słupsku jest jednym z 20 zakładów Keter zlokalizowanych w różnych krajach świata, tworzących produkty, które są znane ze swojej wysokiej jakości zarówno w Polsce jak i na świecie.

Oferujemy pracę w międzynarodowym środowisku w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku. Naszym wypracowanym przez lata atutem jest przyjazna atmosfera w pracy i zgrany zespół. Mocną stroną KETER jest także doskonała lokalizacja.

Przewiń do profilu firmy