Ta oferta pracy jest nieaktualna od 71 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Obsługi Klienta

  • Sokołów (pow. pruszkowski), mazowieckie
  • Specjalista
  • 10.08.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Sokołów koło Janek

    W ROHLIG SUUS Logistics zarządzamy globalnymi łańcuchami dostaw.
    Naszymi klientami są zarówno światowe marki jak i lokalne przedsiębiorstwa.
    Pomagamy naszym klientom zwiększać konkurencyjność i efektywność operacji.
    Różnorodność doświadczeń i kompetencji naszego zespołu pozwala świadczyć usługi
    na wysokim poziomie i odnosić globalne sukcesy.

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
    • Pakiet świadczeń pozapłacowych (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, wczasy pod gruszą i inne);
    • Samodzielną pracę w rozwijającej się organizacji;
    • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji.

    Obowiązki:

    • Kontakt z Klientem i jego Odbiorcami poczynając od wsparcia na etapie składania zleceń poprzez bieżące informowanie o statusie przesyłki i rozwiązywanie wszystkich kwestii operacyjnych dotyczących współpracy,
    • Bieżący monitoring realizacji dostaw,
    • Raportowanie jakościowych parametrów współpracy,
    • Współpraca z innymi działami i oddziałami wewnątrz firmy, w celu kompleksowej obsługi Klienta.

    Wymagania:

    • Doświadczenie w obsłudze Klienta biznesowego – mile widziane,
    • Umiejętność budowania pozytywnych relacji z Klientem,
    • Znajomość branży logistycznej oraz łańcucha dostaw - mile widziana,
    • Wysoka kultura osobista,
    • Asertywność, sumienność i dokładność,
    • Bardzo dobra organizacja pracy,
    • Umiejętność radzenia sobie ze stresem i presją czasu,
    • Znajomość Pakietu MS Office – w szczególności Excel,
    • Podzielność uwagi i umiejętność nadawania zadaniom priorytetów.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)

    bottom