Oferta pracy

Specjalista ds. obsługi klienta spedycyjnego

DONE Deliveries

4 0008 000 brutto / mies.
  • Stefana Batorego 35, Andrychów
    Andrychów, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna

Stefana Batorego 35

Andrychów

Twój zakres obowiązków

  • zorganizowanie przewozu ładunków w ciągu 2h na terenie całej Europy – pomogą Ci w tym najnowocześniejsze narzędzia IT, które tworzy nasz dział R&D

  • organizacja stałych zleceń transportowych

  • sprzedaż ładunków na giełdach transportowych

  • zapewnianie wysokiej jakości usług i profesjonalnej obsługi klienta

  • kreowanie pozytywnego wizerunku firmy

Nasze wymagania

  • doświadczenie w obsłudze klienta

  • znajomość j. angielskiego pozwalająca na swobodną rozmowę z kontrahentem

  • zdolność do szybkiego podejmowania decyzji oraz do pracy pod presją czasu

  • kreatywność, wytrwałość i nastawienie na osiąganie wyników i ciągłe doskonalenie

  • chęć nauki i otwartość na poznawanie tego, co nowe

To oferujemy

  • podstawa wynagrodzenia 4000-8000 brutto + premie

  • pracę w nowoczesnym biurze w Andrychowie

  • atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy

  • rozwój pod okiem najlepszych specjalistów z branży product design & development

  • szkolenia i warsztaty, które rozwiną Twoje kompetencje

  • kompleksowy onboarding oraz bezstresowe wdrożenie

  • benefity (opieka medyczna / multisport)

  • wyjazdy integracyjne i wyjścia zespołowe

  • owocowe wtorki

  • Benefity

  • kompleksowy onboarding

  • welcome box

  • pakiet szkoleń

  • jasna ścieżka kariery

  • udział w projektach

  • program wellbeing

  • praca zdalna

Jeżeli to co napisaliśmy przekonuje Cię - spotkajmy się w DONE!

DONE! Deliveries rozwija się od kilku lat umacniając swoją pozycję na rynku TSL (Transport-Logistyka-Spedycja). Pomimo obecnej sytuacji na świecie nie spowalnia ani na moment! Poprzez sprawne i skuteczne działania naszych specjalistów pomagamy osiągnąć powodzenie każdej misji spedycyjnej lub transportowej, którą nam powierzono, gwarantując naszym klientom „piece of mind”.

Każdy, kto lubi ponadprzeciętną dynamikę pracy, eksperymentowanie z nowymi narzędziami IT i ma wrażliwość na potrzeby klienta, będzie czuł się świetnie w naszym zespole.

Przewiń do profilu firmy