Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. Obsługi Klienta/Spedytor

TERMAT Sp. z o.o.O firmie

  • Środa Śląska, dolnośląskie
  • kontrakt B2B
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

TERMAT Sp. z o.o.

Do Termatu 1

Środa Śląska

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • koordynowanie prawidłowego przepływu dokumentacji w dziale i miedzy działowo,
  • bezpośrednia współpraca z Działem Handlowym,
  • bezpośrednia obsługa Klientów,
  • optymalizacja procesów magazynowo – logistycznych - z naciskiem na procesy spedycyjne,
  • planowanie i pozyskiwanie transportów na potrzeby dostaw,
  • zapewnienie ciągłego i efektywnego łańcucha dostaw,
  • realizacja polityki handlowej Spółki.

Nasze wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • umiejętności analityczne i bardzo dobra organizacja pracy,
  • bardzo dobra znajomość Pakietu Office,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • gotowość do podjęcia współpracy w oparciu o własną działalność gospodarczą.

Mile widziane

  • doświadczenie w zarządzaniu łańcuchem dostaw w firmach produkcyjnych.

To oferujemy

  • pracę w Firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • możliwość wdrażania własnych inicjatyw i pomysłów,
  • praca w systemie dwuzmianowym (7-15,11-19).

Specjalista ds. Obsługi Klienta/Spedytor, Do Termatu 1, Środa Śląska