Oferta pracy

Specjalista ds. obsługi klienta/sprzedaży

Silvan Logistics Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowaO firmie

  • Kielce, Starachowice

  • Ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne pozyskiwanie oraz obsługa zarówno nowych jak i obecnych kontrahentów

  • Prowadzenie rozmów, przygotowywanie ofert handlowych, negocjowanie warunków oraz obsługa otrzymanych zamówień

  • Współpraca z innymi oddziałami firmy w celu zapewnienia klientom kompleksowej obsługi

Nasze wymagania

  • wykształcenie minimum średniego

  • doświadczenie zawodowego na podobnym stanowisku,

  • znajomość branży TSL mile widziana

  • zaangażowanie w realizację powierzonych zadań,

  • umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne,

  • samodzielność, rzetelność, profesjonalizm w działaniu,

  • bardzo dobra organizacja czasu pracy,

  • dobra znajomość języka niemieckiego lub angielskiego,

  • praktyczna znajomość MS Office (Excel,Word,Outlook)

To oferujemy

  • Stabilną pracę w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Miłą atmosferę w pracy w przyjaznym środowisku

  • Możliwość znacznego rozwoju zawodowego

  • Benefity pozapłacowe

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy