Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. Obsługi Klienta

Panek S.A.O firmie

  • Środa Śląska
    Środa Śląska, dolnośląskie
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie telefoniczne i mailowe klientów/kontrahentów
  • obsługa wewnętrznego systemu
  • przyjmowanie oraz obsługa zleceń
  • informowanie o świadczonych usługach
  • koordynacja realizacji zleceń przez pracowników
  • budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. średnie
  • mile widziane doświadczenie na stanowisku związanym z obsługą klienta
  • znajomość pakietu MS Office
  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację
  • umiejętność pracy w grupie i dobra organizacja czasu pracy
  • dyspozycyjność do pracy w weekendy (minimum 2 w miesiącu)

To oferujemy

  • elastyczną formę zatrudnienia
  • pracę w jednej z największych wypożyczalni aut w Polsce
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • zniżki na przejazdy autami Panek CarSharing i wynajmy aut Panek
  • system benefitów: Enel-Med, Multisport, Aviva
  • pracę w zgranym zespole w przyjemnej atmosferze
  • pakiet merytorycznych szkoleń
  • możliwość rozwijania międzynarodowej usługi, która obecnie jest liderem polskiego rynku

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne

Jesteśmy jedną z największych firm w branży krótko jak i długoterminowego wynajmu samochodów osobowych i dostawczych na terenie naszego kraju.

Poszukujemy kandydatów ambitnych, zmotywowanych na sukces i rozwój zawodowy, miłośników motoryzacji, ludzi nie bojących się pracy i kontaktów z ludźmi.

Specjalista ds. Obsługi Klienta, Środa Śląska