Oferta pracy

Specjalista ds. obsługi klienta

BOSCH SERVICE PAWLIK w Stalowej WoliO firmie

BOSCH SERVICE PAWLIK w Stalowej Woli

Komisji Edukacji Narodowej 20

Stalowa Wola

Firma zajmuje się regeneracją i naprawą wtryskiwaczy, pompowtryskiwaczy, pomp wtryskowych Common Rail oraz turbosprężarek i filtrów cząstek stałych, a także serwisem i naprawą pojazdów samochodowych.
SPECJALISTA D/S OBSŁUGI KLIENTA

Ogłoszenie kierujemy do osoby, która:

  • jest komunikatywna i otwarta
  • posiada umiejętność łatwego nawiązywania relacji przez telefon i mail
  • jest rzetelna i pracowita oraz wykazuje entuzjazm w działaniu
  • wykazuje wysoką kulturę osobistą oraz swobodę w kontaktach telefonicznych i osobistych
  • ma doświadczenie w obsłudze Klienta na stanowisku konsultanta telefonicznego, bezpośredniej obsłudze Klienta lub handlowca
  • szybko przyswaja wiedzę z zakresu specyfiki branży firmy
  • wykazuje umiejętność prowadzenia negocjacji handlowych
  • potrafi budować długotrwałe relacje handlowe z Klientami
  • jest skoncentrowana na realizacji celów sprzedażowych
  • wykazuje umiejętność organizacji pracy własnej i efektywnie zarządza własnym czasem
  • jest ambitna, poszukuje ciekawych rozwiązań i kreatywnie podchodzi do swojej pracy
  • traktuje sprzedaż jako wyzwanie i możliwość nieustannego rozwoju

Zakres obowiązków:

  • kontakt z Klientami, budowanie marki i podtrzymywanie relacji handlowych
  • sprawna obsługa z wykorzystaniem telefonu i innych kanałów sprzedażowych oraz     doradztwo w zakresie oferowanych przez firmę usług i towarów
  • przygotowywanie ofert dla Klientów, tworzenie zleceń sprzedaży
  • współpraca z działami zależnymi
  • praca w systemie CRM
  • podejmowanie aktywnych działań mających na celu zwiększenie sprzedaży
  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy
  • samodzielna realizacja założonych celów
  • mile widziana znajomość języka obcego

Oferujemy:

  • możliwość wzbogacenia swoich kwalifikacji
  • pracę od poniedziałku do piątku na podstawie umowy o pracę
  • pracę w świetnej lokalizacji i nowoczesnych, doskonale wyposażonych biurach
  • liczne szkolenia branżowe
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do zajmowanego stanowis

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania bądź dostarczania aplikacji osobiście w recepcji firmy. Zareagujemy szybko, zapraszając wybranych kandydatów na rozmowę kwalifikacyjną.

Prosimy zaznaczyć, którego stanowiska pracy dotyczy składana aplikacja.

Składając CV prosimy o wskazanie stanowiska pracy, a także dołączyć w CV następującą klauzulę:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez Bosch Service Dariusz Pawlik, ul. KEN 20, 37-450 Stalowa Wola, w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego oraz w kolejnych naborach kandydatów na pracowników Bosch Service Dariusz Pawlik”.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy