Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1189 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. obsługi klienta

  • Starachowice, świętokrzyskie
  • Specjalista
  • 22.01.2015

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

     Jeżeli szukasz pracodawcy, który stawia na rozwój swoich pracowników, zapewniając stabilną i pełną wyzwań pracę - dołącz do Nas, aplikując na stanowisko:

    Miejsce pracy:

    woj. świętokrzyskie

    Główne obowiązki:

    • aktywna sprzedaż produktów i usług finansowych
    • realizowanie założonych planów sprzedażowych
    • pozyskiwanie nowych członków Kasy
    • współudział w organizowaniu działań marketingowych na rynku lokalnym

    Oczekujemy:

    • wykształcenia minimum średniego; preferowane ekonomiczne
    • minimum 2-letniego doświadczenia, związanego ze sprzedażą oraz obsługą Klienta
    • komunikatywności oraz wysokiej kultury osobistej
    • uporu i nastawienia na realizację celów
    • dużego zaangażowania i motywacji do pracy
    • dobrej organizacji pracy własnej
    • dobrej umiejętności obsługi MS Office (w szczególności Excel)

    Mile widziane:

    • doświadczenie zawodowe w innych instytucjach finansowych
    • znajomość produktów finansowych

    Oferujemy:

    • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
      w pełnym wymiarze czasu pracy
    • liczne szkolenia, podnoszące kwalifikacje
    • samodzielne i odpowiedzialne zadania

    Starachowice Aplikuj