Oferta pracy

Specjalista ds. Obsługi Klienta

Premium Distillers Sp. z o.o.

  • Starogard Gdański

    Starogard Gdański, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowa obsługa Klientów Spółki w zakresie przyjmowania i realizacji zamówień,

  • Wystawianie i wysyłka faktur do odbiorcy,

  • Przyjmowanie reklamacji handlowych i jakościowych,

  • Tworzenie dokumentacji zamówień i dostaw,

  • Archiwizowanie dokumentacji działowej,

  • Przygotowywanie dokumentów dla Działu Finansowego,

  • Kontakt z operatorem logistycznym oraz firmami transportowymi,

  • Przygotowywanie raportów, analiz, danych, w tym tych dotyczących kluczowych wskaźników - KPIs.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe,

  • Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku – mile widziane

  • Umiejętność budowania pozytywnych relacji z Klientem,

  • Umiejętność pracy pod presją czasu

  • Dokładność i systematyczność,

  • Dobra organizacja pracy,

  • Znajomość obsługi systemu SAP będzie dodatkowym atutem,

  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office w szczególności programów Word i Excel,

  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.

To oferujemy

  • Ciekawą pracę poprzez uczestnictwo w strategicznych projektach firmy,

  • Zatrudnienie w stabilnej firmie o ugruntowanej, wysokiej pozycji na rynku,

  • Możliwość rozwoju zawodowego.

Premium Distillers Sp. z o.o. należy obecnie do Grupy United Beverages, jednego z największych dystrybutorów alkoholi w Polsce, który od 20 lat współpracuje z największymi producentami alkoholu w kraju i na świecie. Grupa jest również jednym z największych importerów win i alkoholi mocnych oraz właścicielem wielu znaków towarowych w różnych kategoriach i segmentach rynku.

Głównym obszarem działalności Premium Distillers Sp. z o.o. jest produkcja napojów spirytusowych o najwyższej jakości w oparciu o tradycyjne receptury inspirowane doświadczeniami wielu pokoleń gorzelników. W portfolio znajdują się znane i doceniane przez konsumentów marki takie jak: Krupnik, Rosolis, Biała Dama, Impress.

Przewiń do profilu firmy