Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. obsługi klienta

FLEXISTYLE ALEKSANDRA MACIĄGOWSKAO firmie

4 0006 000 brutto / mies.
  • Sielankowa 3
    Straszyn (pow. gdański), pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 6 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

FLEXISTYLE ALEKSANDRA MACIĄGOWSKA

Sielankowa 3

Straszyn (pow. gdański)

Firma FLEXISTYLE to dynamicznie rozwijająca się firma produkcyjna oferująca swe wyroby na rynku polskim jak i międzynarodowym. Będąc producentem nieustannie poszerzamy swoje portfolio produktowe. Nasze dekoracje wnętrz cieszą się dużym zainteresowaniem nie tylko w Polsce dlatego sukcesywnie poszerzamy swoje kanały sprzedaży zwiększając swój zasięg o kolejne kraje Europy.

Aktualnie do swojego zespołu szukamy osoby odpowiedzialnej za obsługę klientów indywidualnych zagranicznych.

Zakres obowiązków

  • Utrzymywanie statystyk poziomu obsługi klienta na jak najwyższym poziomie
  • Bieżąca obsługa zamówień w systemie informatycznym
  • Generowanie listów przewozowych
  • Fakturowanie
  • Odpowiadanie mailowe i telefoniczne na pytania klientów
  • Obsługa zwrotów i reklamacji

Oczekiwania

  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego - jest to warunek konieczny i będzie poddany weryfikacji w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej
  • Dobra komunikatywność
  • Sumienność i dokładność w wykonywaniu codziennych obowiązków
  • Otwartość na relacje z ludźmi
  • Obsługa komputera (Office)
  • Znajomość dodatkowego języka (angielski, rosyjski, francuski lub hiszpański) będzie dodatkowym atutem
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku nie jest wymagane, ale również będzie ogromnym atutem

Co oferujemy?

  • Pracę w młodym, niewielkim lecz zmotywowanym zespole
  • Atrakcyjne zarobki uzależnione od wyników w pracy
  • Kontakt z klientami o zasięgu międzynarodowym
  • Miłą atmosferę w pracy w firmie, która nie ma podejścia korporacyjnego

Ogłoszenie archiwalne