Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Obsługi Klienta

Coroflex Poland Sp. z o.o. Sp. k.O firmie

  • Strzelce Opolskie

    Strzelce Opolskie, opolskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • zapewnienie wysokich standardów komunikacji zewnętrznej i wewnętrznej

  • obsługa procesu zamówień

  • przygotowanie analiz oraz prognoz

  • aktywne wypracowywanie rozwiązań problemów

  • zapewnianie technicznego wsparcia funkcjonowania działu

  • zapewnienie prawidłowego obrotu dokumentów w sprzedaży

  • wspieranie nowych projektów sprzedażowych

Nasze wymagania

  • myślenie zorientowane na potrzeby klienta i obsługę klienta

  • dobra znajomość języka niemieckiego i/ lub angielskiego

  • doświadczenie w firmie produkcyjnej- preferowane w branży automotive

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • samodzielność, umiejętność w pracy w zespole, dyspozycyjność, dokładność, zaangażowanie

  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera, MS Office

  • mile widziana znajomość SAP

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • stabilną pracę w dobrze zorganizowanym, zarządzanym i doświadczonym zespole

  • ubezpieczenie grupowe na korzystnych warunkach

  • wysokie bezpieczeństwo pracy

  • równowagę między pracą i życiem prywatnym

  • realne możliwości rozwoju

  • ambitne zadania w dynamicznym środowisku

  • Benefity

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne