Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. obsługi klienta

NEXELIT CZECH S.R.O. sp.k.

  • Suchy Las (pow. poznański), wielkopolskie

  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Dynamicznie rozwijająca się firma mająca swoje oddziały w kilku krajach Europy, zajmująca się sprzedażą i dystrybucją produktów z branży budowlanej i wykończenia wnętrz, w związku z rozwojem rynków sprzedaży
poszukuje do swojego oddziału w Polsce (Poznań) pracownika do bieżącej obsługi klientów eksportowych.

Opis stanowiska:

  • Utrzymanie bieżącego kontaktu z klientami (głównie zagranicznymi) i bezpośrednia obsługa klientów;
  • Koordynacja oraz weryfikacja realizacji zamówień, wysyłek, reklamacji itd.
  • Wystawianie dokumentów magazynowo - sprzedażowych.
  • Organizacja i koordynacja transportu towarów oraz obiegu dokumentów

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (preferowane ekonomiczne);
  • Język angielski na poziomie średnio-zaawansowanym (umożliwiającą swobodną komunikację w mowie i piśmie);
  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze klientów na rynkach zagranicznych oraz organizacji transportu (współpraca z firmami transportowymi, spedytorami itd.);
  • Umiejętność obsługi komputera i programów do fakturowania;

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie;
  • Motywacyjny system wynagrodzeń.
  • Praca w biurze, w godzinach od 8 – 16:00

Ogłoszenie archiwalne