Oferta pracy

Specjalista ds. Obsługi klienta

Molex

  • Sulęcin

    Sulęcin, lubuskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa klientów i komunikacja w celu przepływu informacji pomiędzy fabryką a klientem nt. statusu zamówień, ich realizacji i dostaw

  • Znajomość oraz kontrola wymagań poszczegółnych klientów

  • Kontrola i podejmowanie działań korygujących w systemie SAP zapewniające prawidłowy przepły zamówień

  • Koordynacja wysyłek do klientów

  • Ścisła współpraca z innymi działami firmy aby zapewnić terminową realizację zapotrzebowania klienta

  • Budowa relacji oraz wzmacnianie satysfakcji klienta

  • Sporządzanie określonych raportów

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie, mile widziane wyższe wykształcenie

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Duża komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole

  • Umiejetność budowania relacji z klientami

  • Umiejętność prioryteryzacji zadań i pracy pod presją czasu

  • Doświadczenie w pracy z systemami klasy ERP np. SAP będzie dodatkowym atutem

  • Znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Pakiet medyczny (Medicover)

  • Skrócony czas pracy w piątki

  • Brak dress code’u

  • Parking dla pracowników

  • Firmowa kantyna

  • Dofinansowanie do posiłków

  • Darmowa kawa

  • Program rekomendacji pracownika

  • Możliwość rozwoju w międzynarodowej organizacji o stabilnej pozycji

  • Współpraca ze specjalistami, którzy chętnie dzielą się wiedzą

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników

Molex

Superkomputery. Smartfony. Samoprowadzące się samochody. Naszą innowację znajdziesz w technologii, która zmienia nasz świat i poprawia jakość życia. Jesteśmy zespołem 50 000 osób w ponad 40. krajach zjednoczonych w naszych wartościach i przekonaniach oraz częścią Koch Industries — jednej z największych prywatnych firm na świecie — dającej dostęp do możliwości w różnorodnych firmach, rynkach i lokalizacjach geograficznych. Każdego dnia staramy się wprowadzać innowacje, ulepszać i przekształcać się, aby tworzyć większą wartość dla firmy, naszych klientów i społeczeństwa. Przygotuj się na nowe wyzwania i nowe doświadczenia. Do naszego zespołu w Molex w Sulęcinie poszukujemy osoby na stanowisko Specjalisty ds. Obsługi klienta.

Przewiń do profilu firmy