Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Obsługi Klienta

MAAN GROUP POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

4 5006 000 brutto / mies.
  • Swarzędz

    Swarzędz, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa klientów indywidualnych w biurze stacjonarnym w Swarzędzu

  • Przygotowywanie ofert handlowych

  • Kontakt telefoniczny i mailowy z klientem

  • Prowadzenie klienta od momentu przygotowania oferty do zakończenia realizacji projektu

Nasze wymagania

  • Miła aparycja

  • Wysoka kultura osobista

  • Komunikatywność

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Otwartość na nowe doświadczenia

  • Doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klienta mile widziane ale nie jest to niezbędne

To oferujemy

  • Zatrudnienie na umowę o pracę.

  • Godziny pracy 7-15, 8-16, 9-17.

  • Wynagrodzenie - 4500-6000 zł brutto

  • Praca w stabilnej, rozwijającej się firmie

  • Sympatyczna atmosfera w pracy w młodym zespole.

  • Możliwość awansu co wiązać się będzie z poznaniem innych zagadnień funkcjonowania firmy, działu sprzedaży, działu obsługi klienta, działu realizacji inwestycji. Chcemy aby nasi pracownicy powiększali swoją wiedzę i umiejętności na wielu polach dlatego dążymy do ich ciągłego rozwoju.

Jesteśmy producentem nowoczesnych systemów ogrodzeń panelowych, bram oraz furtek, a oferowane przez nas produkty nasi Klienci oceniają jako solidne i trwałe. Właśnie ta strategia pozwala na stały rozwój naszej firmy bo liczy się dla nas tylko zadowolony i usatysfakcjonowany klient.

Naszymi Klientami są zarówno odbiorcy indywidualni zainteresowani estetycznym i wytrzymałym ogrodzeniem swoich posesji, jak również firmy, u których nasze produkty mają zastosowanie przemysłowe. Produkujemy także systemy ogrodzeń sportowych wykorzystywane w obiektach sportowych typu Orlik.

Przewiń do profilu firmy