Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Obsługi Klienta

SECO/WARWICK S.A.O firmie

  • ul. Sobieskiego 8
    Świebodzin, lubuskie
  • Ogłoszenie wygasło 11 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

SECO/WARWICK S.A.

ul. Sobieskiego 8

Świebodzin

Inżynier sprzedaży
DOŚWIADCZENIE
  • W sprzedaży technicznej lub w sprzedaży dóbr inwestycyjnych - mile widziane

KOMPETENCJE I UMIEJĘTNOŚCI

  • Mile widziana teoretyczna i praktyczna wiedza z zakresu budowy i eksploatacji urządzeń przemysłowych czyli umiejetność pracy z dokumentacją techniczną
  • Umiejętność współpracy w grupie
  • Kreatywność i samodzielność
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne
  • Zdolności negocjacyjne
  • Gotowość do podróży służbowych
  • Prawo jazdy kategorii „B”
  • Całej reszty Cię nauczymy :)

WYKSZTAŁCENIE

  • Mile widziane wykształcenie wyższe techniczne

ZADANIA SPECJALISTY DS. OBSŁUGI KLIENTA

  • Realizacja planów sprzedażowych dotyczących pogwarancyjnych usług serwisowych i części zamiennych
  • Współpraca w tworzeniu i realizacji planów marketingowych
  • Przygotowywanie ofert i kalkulacji
  • Utrzymanie relacji z klientami
  • Negocjowanie ceny sprzedaży

JĘZYKI SPECJALISTY DS. OBSŁUGI KLIENTA

Angielski techniczny ✮✮✰✰✰

JEŚLI MYŚLISZ O FIRMIE, W KTÓREJ LUBISZ SWOJE ZADANIA, ROZWIJASZ SIĘ, OTACZASZ NOWOCZESNYMI TECHNOLOGIAMI I SPECJALISTAMI TWORZYSZ A NIE ODTWARZASZ TO...

WITAMY W ŚWIECIE
SECO/WARWICK

MY

Technologiczny lider innowacyjnych rozwiązań do obróbki cieplnej metali. W TOP 5 największych producentów pieców przemysłowych świata.

DUMNI Z

  • Tytułu „Solidnego Pracodawcy Roku”
  • Honorowej Odznaki „Za Zasługi dla Wynalazczości”
  • Obecności w gronie „Firm Godnych Zaufania”
  • Certyfikatu Wiarygodności Biznesowej
  • Wyróżnienia „Diamenty Forbsa 2017"

MOCNE STRONY

  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Praca we frameworku SCRUM
  • Elastyczny czas pracy
  • Współpraca ze specjalistami z innych spółek Grupy
  • Home office
  • Najnowsze technologie
  • SECO/BUS dowozy do firmy: 2 trasy
  • Udział we wdrożeniach i uruchomieniach urządzeń na całym świecie
  • Przyjazne środowisko i dobra atmosfera
  • Szkolenia wew. i zew. Kursy językowe

MÓWIMY W 7 JĘZYKACH

  • a dokładnie w: polskim, angielskim, niemieckim, rosyjskim, francuskim, chińskim, hindi.

Prosimy o wysyłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj.

Ogłoszenie archiwalne