Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. obsługi klienta

ABUS POLSKA sp. z o.o.

Poznańska 728

Święcice (pow. warszawski zachodni)

Twój zakres obowiązków

  • przyjmowanie, weryfikacja oraz ewidencja zamówień w systemie Navision,

  • wystawianie faktur sprzedażowych oraz monitorowanie płatności,

  • bezpośredni kontakt z Klientem w sprawach dotyczących zamówień i ich realizacji

  • wsparcie przedstawicieli handlowych (back office)

  • organizacja dostaw i rozliczanie faktur zakupów towarów

  • współpraca z pozostałymi działami spółki

Nasze wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

  • zdolność pracy w międzynarodowym środowisku

  • umiejętność pracy w zespole

  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

  • znajomość programu NAV Microsoft Dynamics będzie dużym atutem

  • komunikatywność

To oferujemy

  • Pracę w młodym i ambitnym zespole firmy należącej do międzynarodowej grupy ABUS

  • Stabilne warunki zatrudnienia w formie umowy o pracę w wymiarze pełnego etatu

  • Narzędzia potrzebne do pracy

  • Szkolenia

  • Praca od poniedziałku do piątku

ABUS Polska Sp. z o.o. to krajowy dystrybutor produktów marki ABUS, światowego lidera w dziedzinie zabezpieczeń. Jako niemiecki producent wysokiej jakości systemów bezpieczeństwa firma ABUS stara się aby jej produkty były niezawodne i trwałe oraz cechowały się maksymalną łatwością obsługi.

Przewiń do profilu firmy