Oferta pracy

Specjalista ds. Obsługi Klienta

Raben Logistics Polska sp. z o.o.

  • Szczecin

    Szczecin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Utrzymywanie trwałych i profesjonalnych relacji z Klientami

  • Rozwiazywanie problemów operacyjnych

  • Współpraca z działem sprzedaży, transportu i magazynowym

  • Wyjaśnianie reklamacji Klientów

Nasze wymagania

  • Masz wykształcenie minimum średnie

  • Jesteś osobą komunikatywną i potrafisz utrzymywać pozytywne relacje

  • Potrafisz pracować pod presją czasu i angażujesz się w wykonywane zadania

  • Bardzo dobrze obsługujesz komputer w zakresie MS Office

  • Doświadczenie w obsłudze Klienta będzie atutem

To oferujemy

  • Benefity m.in. prywatna opieka medyczna, ubezpieczenia na życie

  • Możliwość rozwoju i przyjazne warunki pracy

  • Stabilne zatrudnienie

  • Pakiet powitalny

  • Kompleksowy program wdrożenia

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • paliwo w korzystnej cenie

  • benefity z systemu Kafeteryjnego MyBenefit

  • wewnętrzne i zewnętrzne szkolenia

  • zniżki z kartą Makro

Mamy drive do rozwoju!

To wszystko dzięki grze zespołowej! Magazynierzy troszczą się o fachowe przeładunki i opiekują się towarem naszych Klientów w magazynach, Dyspozytorzy organizują dostawy, Specjaliści dbają o sprawny i przyjazny kontakt z Klientami, a Kierowcy docierają z zamówionym towarem do najdalszych zakątków Europy – wszyscy mamy wpływ na to, że Raben Logistics Polska nieustannie porusza rzeczy we właściwym kierunku.

Przewiń do profilu firmy

Co nas wyróżnia?

  • Uwielbiamy wyzwania i nowe projekty.

  • Praca w zespole wyzwala w nas energię.

  • Wkładamy całe serce we wszystko, co robimy.

  • Uczymy się od siebie nawzajem.