Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. obsługi Klienta

Instalcompact-service Sp. z o.o.O firmie

  • Nad Strumykiem 6
    Tarnowo Podgórne (pow. poznański), wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 13 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Instalcompact-service Sp. z o.o.

Nad Strumykiem 6

Tarnowo Podgórne (pow. poznański)

Instalcompact - service Sp. z o.o. jest firmą specjalizującą się w świadczeniu usług serwisowych na terenie całego kraju, począwszy od napraw aż po kompleksową opiekę i stałą konserwację kilkunastu tysiącach urządzeń takich jak: zestawy hydroforowe, przepompownie wody i ścieków, systemy przeciwpożarowe, kotłownie, systemy wentylacji i klimatyzacji.

Opis stanowiska:

  • prace biurowe w Centrali Firmy, związane ze specyfiką stanowiska
  • telefoniczna obsługa klienta
  • obsługa administracyjna zleceń
  • sporządzanie ofert handlowych (dot. przeglądów i napraw urządzeń)
  • generowanie faktur sprzedaży usług (weryfikowanie poprawności danych)
  • rozpatrywanie reklamacji
  • archiwizacja dokumentów
  • utrzymywanie prawidłowych relacji z klientami
  • sporadyczne wyjazdy do klientów
  • ścisła współpraca z pozostałymi pracownikami firmy
  • dbałość o rozwój działu sprzedaży
  • kreowanie dobrego wizerunku firmy

Wymagania:

  • wykształcenie średnie lub wyższe (preferowane techniczne np. budownictwo, elektrotechnika )
  • doświadczenie zawodowe (minimum 2 lata)
  • dobra znajomość pakietu MS Office, MS Excel
  • doświadczenie w pracy z zintegrowanymi systemami informatycznymi -  ERP
  • prawo jazdy kategorii B
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej, samodzielność
  • pracownik  powinien cechować się: komunikatywnością, rzetelnością, obowiązkowością i skrupulatnością w działaniu
  • zachowanie poprawnych relacji międzyludzkich

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (pełny etat), w firmie o ugruntowanej pozycji
  • atrakcyjny system wynagrodzeń, składający się z elementu stałego oraz z premii
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych oraz wsparcie merytoryczne
  • współpracę z dynamicznym i doświadczonym zespołem
  • pakiet świadczeń socjalnych
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczeń grupowych
  • dofinansowanie do pakietu sportowego „OK SYSTEM”

Ogłoszenie archiwalne