Specjalista ds. Obsługi Klienta

Adecco Poland Sp. z o.o.

  • 30 Stycznia 55, Tczew
    Tczew, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

30 Stycznia 55

Tczew

Twój zakres obowiązków

  • Stały kontakt z klientem tj. przyjmowanie, potwierdzanie, realizacja zamówień i zapytań otrzymywanych od klientów,

  • Komunikacja w celu zrozumienia zapotrzebowania klienta oraz zapewnienie poprawności danych zamówień w systemie,

  • Monitorowanie harmonogramów dostaw w celu spełnienia wymagań klienta, analiza zmienności zamówień

  • Wsparcie procesu dostawy od potwierdzenia zamówienia do jego realizacji, nadzór nad priorytetami wysyłkowymi,

  • Współpraca z zespołami: sprzedaży, planowania, produkcji i jakości, w celu zapewnienia terminowych dostaw do klientów.

  • Odpowiedzialność za dokumentację i współpracę z działem finansowym

Wymagania pracodawcy

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego – min. B2 – warunek konieczny ( mile widziana znajomość jęz.niemieckiego lub włoskiego)

  • Bardzo dobre umiejętności komunikacji

  • Wykształcenie wyższe (preferowane: Logistyka, Zakupy, Inżynieria produkcji lub pokrewne),

  • Min. 1 rok doświadczenia w pracy na stanowisku obsługi klienta (preferowane: branża automotive i/lub obsługa klientów międzynarodowych)

  • Dobra znajomość MS Office (Excel, PowerPoint) – poziom średniozaawansowany

  • Umiejętności analityczne

Mile widziane

  • Mile widziane doświadczenie w pracy z systemami klasy ERP

Pracodawca oferuje

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • umowę o pracę za pośrednictwem Adecco Consulting,

  • pracę na pełen etat w Tczewie

  • możliwość skorzystania z benefitów pozapłacowych: Karta Multisport, prywatna opieka medyczna, dodatkowe ubezpieczenie na życie

Jesteśmy wiodącą na świecie firmą, która zajmuje się dostarczaniem rozwiązań w zakresie HR, oferuje usługi pracowników tymczasowych i stałych oraz usługi typu outsourcing we wszystkich sektorach.

Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Przewiń do profilu firmy