Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. obsługi klienta

bardusch polska sp. z o.o.O firmie

3 000–5 000
brutto / mies.
  • Toruń
    Toruń, kujawsko-pomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie terminowych dostaw towarów do i od Klienta;
  • Dokonywanie na bieżąco uaktualnień w bazie SAP zgłaszanych przez klienta;
  • Telefoniczny, mailowy i osobisty kontakt z klientem dotyczący ustaleń bieżącej współpracy;
  • Opracowywanie raportów zgodnie z potrzebami klientów.

Nasze wymagania

  • Odpowiedzialność, uczciwość, rzetelność;
  • Prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Umowę o pracę oraz stabilne warunki zatrudnienia;
  • Wynagrodzenie: zasadnicze;
  • Niezbędne narzędzia pracy;
  • Pracę od poniedziałku do piątku 7-15 (możliwość elastycznych godzin pracy);
  • Możliwość pracy zdalnej;
  • Zakładowy Fundusz Socjalny.

Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy

bardusch polska sp. z o.o.

bardusch Polska Sp. z o.o. jest częścią międzynarodowej organizacji. Świadczymy usługi z zakresu wynajmu i serwisu odzieży roboczej, ochronnej oraz mat wejściowych. Na polskim rynku jesteśmy obecni od 1998 roku. Do naszego zespołu poszukujemy odpowiedzialnych i zorientowanych na cel osób na stanowisko: Specjalista ds. obsługi klienta

Specjalista ds. obsługi klienta, Toruń