Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Obsługi Klienta

Toruńskie Wódki Gatunkowe

  • Toruń

    Toruń, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa o staż / praktyki
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Wystawianie dokumentów sprzedażowych

  • Obsługa klienta detalicznego

  • Przyjmowanie i realizacja zamówień

  • Archiwizacja dokumentów

  • Sprawdzanie poprawności dokumentów

  • Stały kontakt z Przedstawicielami Handlowymi

  • Pomoc w zadaniach administracyjnych

  • Nadzór nad obiegiem dokumentów

  • Współpraca z innymi działami firmy

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie lub wyższe

  • Umiejętność obsługi komputera oraz sprzętów biurowych

  • Znajomość programów biurowych takich jak: MS Office: Outlook, Word, Excel, Power Point

  • Komunikatywność, wysoka kultura osobista, zaangażowanie, dobra organizacja pracy, samodzielność, umiejętność pracy w zespole

Mile widziane

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Znajomość programu Comarch

To oferujemy

  • Umowę o pracę / staż

  • Narzędzia niezbędne do pracy

  • Pakiet socjalny: karta Multisport, ubezpieczenie Medicover, ubezpieczenie grupowe

  • Ciekawą pracę w firmie z ponad 135-letnią tradycją i doświadczeniem na rynku alkoholi mocnych

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

Producent z branży alkoholowej o zasięgu ogólnopolskim.

Przewiń do profilu firmy