Oferta pracy

Specjalista ds. Obsługi klienta

BSM GROUP sp. z o.o. - SPÓŁKA KOMANDYTOWAO firmie

  • Toruń, kujawsko-pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

BSM GROUP Sp. z o.o. Sp. k. to 20 lat doświadczenia w dostarczaniu kompleksowych rozwiązań dla gastronomii. PROJEKTUJEMY, WYPOSAŻAMY, DORADZAMY i SERWISUJEMY. Zajmujemy się projektowaniem i wyposażaniem placówek gastronomicznych. Pomagamy Klientom na wszystkich etapach inwestycji. Wykonujemy projekty technologiczne dla małej gastronomii, zakładów zbiorowego żywienia i zakładów produkcji.

Zakres obowiązków:

  • Sprzedaż urządzeń i akcesoriów gastronomicznych z oferty firmy,
  • Dobór asortymentu gastronomicznego według katalogów, programów sprzedażowych oraz dokumentacji technicznej urządzeń,
  • Opieka nad stałymi oraz nowymi klientami,
  • Aktywne uczestniczenie w budowaniu oferty firmy

Oczekujemy:

  • Doświadczenia w pracy w obsłudze Klienta,
  • Znajomości obsługi komputera i programów sprzedażowych,
  • Zdolności łatwego nawiązywania kontaktów i podtrzymywania relacji
  • Znajomość branży gastronomicznej – mile widziana

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Przyjazną atmosferę w pracy,
  • Pracę od poniedziałku do piątku,
  • Kartę MultiSport.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy