Oferta pracy

Specjalista ds. obsługi klienta

Flokk (Profim)

  • Turek

    Turek, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • przyjmowanie i obsługa zamówień klientów

  • obsługa telefoniczna na wybranych rynkach zagranicznych

  • wykonywanie zestawień i analiz bieżących zamówień

  • organizowanie dostaw i koordynacja transportu

Nasze wymagania

  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego umożliwiająca swobodną komunikację

  • mile widziana znajomość drugiego języka obcego

  • dobra znajomość pakietu Office (Word, Excel)

  • zorientowanie na klienta,

  • umiejętność skutecznej komunikacji

  • umiejętność podejmowania decyzji

  • umiejętność pracy w zespole

  • zaangażowanie w pracę

  • prawo jazdy kat. B

  • dyspozycyjność

To oferujemy

  • Pracę w międzynarodowym zespole i możliwość realizacji ciekawych projektów

  • Dbałość o wzajemne relacje i przyjazną atmosferę

  • Program adaptacyjny oraz stałe wsparcie merytoryczne

  • Szkolenia i możliwość podnoszenia kwalifikacji

  • Rynkowe wynagrodzenie + motywacyjny system premiowania

  • Pakiet socjalny

  • Preferencyjną ofertę ubezpieczeniową

  • Benefity

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

Jesteśmy liderem w Polsce i jednym z czołowych producentów nowoczesnych oraz wysokiej jakości foteli i mebli biurowych w Europie. Od ponad 30 lat inwestujemy w rozwój, wdrażamy najlepsze standardy zarządzania kapitałem ludzkim, tworzymy produkty odpowiadające najwyższym standardom pod względem ergonomii, jakości i wzornictwa.

Jako zespół, mamy świadomość ogromnego wpływu jaki nasze siedziska mają na zdrowie, dobre samopoczucie i komfort pracy korzystających z nich osób. Im więcej mebli trafia do biur, open space’ów, poczekalni, recepcji, holi hotelowych czy sal konferencyjnych, tym bardziej rośnie nasza odpowiedzialność za ich funkcjonalność i niezawodność.

Od 2018 roku jesteśmy częścią grupy Flokk - lidera europejskiego rynku siedzisk i mebli biurowych. Tym samym rozpoczęliśmy nowy etap rozwoju firmy.

Nasza dzisiejsza pozycja jest efektem wieloletniej systematycznej pracy i ciągłego rozwoju firmy.

Nasza wizja - być numerem 1 w Europie Środkowo-Wschodniej jako polski ekspert w zakresie wzornictwa i ergonomii siedzisk biurowych.

Nasza misja - wyznaczanie standardów zdrowego i efektywnego siedzenia.

Przewiń do profilu firmy