Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Obsługi Klienta

Adex-Grylewicz Sp.J.

  • Tychy

    Tychy, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • profesjonalna obsługa Klienta,

  • budowanie trwałych relacji z Klientami w oparciu o najwyższe standardy obsługi,

  • realizację planów sprzedaży,

  • współpraca z magazynem i działem mieszalni farb i tynków,

  • dokonywanie rozliczeń kasowo-magazynowych,

  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy.

Nasze wymagania

  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,

  • nastawienie na rzetelną realizację zadań,

  • pozytywne nastawienie i dobra energia.

Mile widziane

  • doświadczenie w pracy w handlu,

  • znajomość zasad związanych z obsługą Klienta,

  • podstawowa znajomość pakietu MS Office,

  • znajomość rynku materiałów budowlanych.

To oferujemy

  • stałe i stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (umowa o pracę na pełen etat),

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • szereg szkoleń, wspierających rozwój merytoryczny i kompetencyjny pracownika,

  • przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole,

  • pracę zapewniającą stały rozwój i realizację samodzielnych i odpowiedzialnych zadań/ projektów

  • weekendy wolne od pracy.

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

Przez ponad 25 lat działalności na rynku zdobyliśmy zaufanie naszych Klientów i obsłużyliśmy wiele inwestycji. Jesteśmy polską firmą, która aktywnie współpracuje z wieloma partnerami w kraju i zagranicą przez co w ramach współpracy i wymiany doświadczeń, uzyskujemy dostęp do najlepszych i najnowszych aktualnie produktów i technologii. Dzięki współpracy z szerokim gronem producentów materiałów budowlanych, zapewniamy atrakcyjne ceny oraz możliwość zamawiania towarów spoza stałej oferty.

Przewiń do profilu firmy

Jeśli jesteś osobą sumienną i zaangażowaną w wykonywaną pracę to z nami na pewno nie będziesz się nudzić.

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku aplikowania.