Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Specjalista ds. Obsługi Klienta

Moltton

  • Tychy

    Tychy, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Stała współpraca z klientami w zakresie zamówień, transportów, obsługi reklamacji logistycznych itp.​

  • Zarządzanie danymi logistycznymi w systemie (zamówienia, przewidywania, plany wysyłkowe, stany magazynowe, parametry logistyczne dla wyrobów gotowych)​

  • Współpraca z firmami transportowymi (prowadzenie ewidencji kosztów, optymalizowanie kosztów, współpraca z przewoźnikami) ​

  • Współpraca z agencjami celnymi​

  • Współudział przy tworzeniu planów produkcyjnych krótko ​

  • i długookresowych​

  • Tworzenie raportów, analiz, trendów na potrzeby realizacji zamówień ​

  • i planów sprzedaży​

  • Współtworzenie BDG logistycznego (plan sprzedaży i transportów) i jego realizacja​

  • Kooperacja z innymi obszarami logistyki a także współpraca z innymi działami​

Wymagania pracodawcy

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej​ (mile widziana branża automotive)

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego ​

  • Wykształcenie wyższe (mile widziane logistyczne)​

  • Bardzo dobra znajomość pakietu Office​

  • Doświadczenie w obsłudze klienta, łatwość nawiązywania kontaktów​

  • Umiejętność podejmowanie decyzji ​

  • Zaangażowanie w projekty logistyczne i optymalizacyjne​

Mile widziane

  • Znajomość wymagań IATF

Pracodawca oferuje

  • Umowę o pracę na czas nieokreślony​

  • Stabilną pracę i możliwość rozwoju zawodowego​

  • Możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku ​

  • Bardzo dobre warunki pracy i wynagradzania​

Moltton

MOLTTON jest innowacyjną firmą doradztwa personalnego, która od dekady specjalizuje się w rekrutacji wysokiej klasy specjalistów oraz menedżerów średniego i wyższego szczebla dla branż: Technicznej, Produkcyjnej, IT, Logistycznej, Finansowej, Usługowej w szerokim zakresie stanowisk w Polsce i za granicą. Zaufało nam już ponad 450 międzynarodowych klientów, dla których zrealizowaliśmy ponad 5000 rekrutacji. Do każdego z prowadzonych projektów podchodzimy w sposób indywidualny, opierając się zarówno na wieloletnim doświadczeniu naszych wyspecjalizowanych w branżach Konsultantów, jak i rzeczywistych potrzebach i oczekiwaniach Klienta oraz Kandydatów. Nr. KRAZ 7145

Przewiń do profilu firmy