Specjalista ds. Obsługi Klienta w Biurze Obsługi Klienta - Zagranica

Anwis Sp. z o.o.O firmie

  • Smocza 16/18, Włocławek
    Włocławek, kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Anwis Sp. z o.o.

Smocza 16/18

Włocławek

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie i obsługa klientów zagranicznych (kontakt telefoniczny i mailowy)

  • Profesjonalne doradztwo dotyczące sprzedaży produktów firmy

  • Wprowadzanie zamówień od klientów do systemu komputerowego

  • Pozyskiwanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami

  • Dbałość o standardy obsługi Klienta oraz kształtowanie pozytywnego wizerunku Anwis

  • Zarządzanie przypisanym portfelem klientów

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (mile widziane)

  • Komunikatywna znajomość języka rosyjskiego lub angielskiego (warunek konieczny)

  • Znajomość Pakietu MS Office (głównie Excel)

  • Dobrze rozwinięta umiejętność komunikacji i budowania relacji

  • Odpowiedzialność za powierzone zadania

  • Umiejętność pracy w zespole

To oferujemy

  • Pracę pełną wyzwań w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Pracę w środowisku międzynarodowym

  • Umowę o pracę na pełny etat od poniedziałku do piątku

  • Wynagrodzenie zasadnicze oraz premię miesięczną

  • Pakiet benefitów (ubezpieczenie na życie, prywatne ubezpieczenie zdrowotne, karta Multisport, Pracownicze Plany Kapitałowe, świadczenia pieniężne na Święta Bożego Narodzenia, choinka dla dzieci oraz świadczenia z ZFŚŚ)

  • Szkolenia i wsparcie w trakcie pracy

  • Możliwość używania na co dzień języków obcych

  • przyjazną atmosferę pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • fundusz oszczędnościowo-inwestycyjny

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • paczki świąteczne