Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. obsługi klienta w branży beauty

Studio Figura Łódź RadogoszczO firmie

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło 3 dni temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat, część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • profesjonalne doradztwo oraz sprzedaż oferowanych usług i produktów Studio Figura

  • obsługa urządzeń fitness, wellness i kosmetologii estetycznej

  • wykonywanie zabiegów kosmetologicznych z największą starannością

  • obsługa Klientek na najwyższym poziomie, zgodnie ze standardami firmy

  • wsparcie Klientek w osiąganiu ich indywidualnych celów

Podział czasu pracy
50%

wykonywanie zabiegów i obsługa urządzeń fitness/wellness

50%

sprzedaż usług i produktów oferowanych w studio

Nasze wymagania

  • posiadasz wykształcenie min. średnie (kosmetologia, fizjoterapia, dietetyka lub pokrewne)

  • masz wiedzę kosmetologiczną i/lub z branży health&beauty i jest to Twoja prawdziwa pasja

  • posiadasz doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min. 1 rok

  • lubisz pracę w zespole, w którym zawsze dużo się dzieje

  • możesz i chcesz pracować w systemie zmianowym (nasze studio jest otwarte od 8 do 21)

  • cechuje Cię pozytywne nastawienie, przebojowość i kreatywność

  • posiadasz umiejętności budowania długotrwałych relacji z Klientem, przekładających się na sprzedaż oferowanych przez studio usług i kosmetyków

Mile widziane

  • doświadczenie w aktywnej sprzedaży w branży beauty

To oferujemy

  • umowę o pracę lub umowę zlecenie w zależności od Twoich preferencji

  • wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania - podstawa + system premiowy

  • rozwojową pracę w zgranym zespole dla którego praca to prawdziwa pasja,

  • pracę na nowoczesnych urządzeniach z zakresu strefy fitness, wellness i kosmetologii estetycznej

  • możliwość doskonalenia swoich umiejętności i poszerzania kompetencji (liczne szkolenia produktowe i specjalistyczne)

  • bezpłatny dostęp do zabiegów oferowanych w studio

  • dużą samodzielność, autonomię działania i możliwość realizowania własnych pomysłów

  • Benefity

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

Studio Figura Łódź Radogoszcz

Studio Figura Łódź Radogoszcz to miejsce stworzone z myślą o kobietach, które w niezwykłej atmosferze chcą zadbać o swoją sylwetkę, zdrowie i piękny wygląd. Mamy świadomość, że każda z Nas jest wyjątkowa, dlatego szczególnie ważne jest dla nas holistyczne i indywidualne podejście do potrzeb Klientek.

W naszym studio oferujemy skuteczny program modelowania sylwetki z wykorzystaniem nowoczesnych zabiegów z kosmetologii estetycznej oraz innowacyjnych urządzeń fitness i wellness. Połączenie najwyższej jakości usług z indywidualnie dobraną dietą i naturalnymi kosmetykami sprawia, że osiągnięte efekty są spektakularne i przede wszystkim trwałe.

Przewiń do profilu firmy