Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Obsługi Klienta w branży IT

ESUS IT ALEKSANDRA DROBIŃSKAO firmie

4 0005 000 brutto / mies.
  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie ofert dla klientów w języku polskim i angielskim

  • aktywne pozyskiwanie nowych kontaktów biznesowych

  • zaproponowanie klientowi odpowiedniego rozwiązania technicznego

  • rozwiązywanie sytuacji problematycznych z klientami

  • uczestnictwo w przetargach i negocjacje z Klientami

  • kontrola realizacji zamówień

Nasze wymagania

  • wykształcenie minimum średnie (idealnie kierunkowe)

  • minimum 1-roczne doświadczenie na podobnym stanowisku, idealnie w branży IT w modelu sprzedaży e-commerce

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie

  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office)

  • prawo jazdy kategorii B mile widziane

  • bardzo dobra znajomość jednego z języków obcych innych niż angielski i niemiecki (np.: włoski, francuski, hiszpański) będzie dodatkowym atutem

Mile widziane

  • doświadczenie w branży IT

To oferujemy

  • pracę stacjonarną i home office w godzinach 8-17 (elastyczny czas pracy)

  • możliwość rozwoju zawodowego wraz z szybkim rozwojem firmy

  • pewne i stabilne zatrudnienie wraz z atrakcyjnym wynagrodzeniem

  • szkolenia

  • Benefity

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

ESUS IT ALEKSANDRA DROBIŃSKA

ESUS IT (www.esus-it.pl) jest firmą z branży e-commerce z 13-letnim doświadczeniem na rynku polskim i zagranicznym. Zajmujemy się dostarczaniem wysokiej jakości komponentów serwerowych Klientom biznesowym z całego świata, którym oferujemy kompleksowe rozwiązania biznesowe połączone z doradztwem. Zawsze na czas, ze wsparciem technicznym i w dobrej cenie.

Jesteśmy stosunkowo małą, kilkunastoosobową firmą, która zmienia się bardzo szybko. Naszym celem nie jest gonienie konkurencji lecz narzucanie tempa. Mimo ciekawej ale niełatwej pracy, dbamy o to, aby stworzyć środowisko, w którym każda osoba ma szansę rozwijać swój potencjał zawodowy i zdobywać cenne doświadczenie. Wierzymy w to, że ludzie są fundamentem, na którym zbudowano każdą wielką firmę.

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Handlowiec

Przewiń do profilu firmy

Informacje dodatkowe

Jeżeli jesteś osoba pasująca do naszego zespołu i chcesz spróbować przygody z nami to zapraszam do kontaktu.