Specjalista ds. Obsługi Klienta w dziale Back Office

Unique People sp. z o.o.

  • Tarnów

    Tarnów, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa zlecenie
  • pełny etat, część etatu, dodatkowa / tymczasowa
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Twój zakres obowiązków

  • wprowadzanie wniosków do systemu

  • weryfikacja poprawności nadesłanych wniosków

Nasze wymagania

  • zaangażowanie, kreatywność i otwartość

  • energia do działania

  • bardzo dobra obsługa komputera

Mile widziane

  • status ucznia/studenta

To oferujemy

  • wypłata dwa razy w miesiącu

  • gwarantowana stawka każdą przepracowaną godzinę

  • świeże owoce w każdy wtorek oraz czwartek

  • miła i przyjazna atmosferę

  • wsparcie trenera i managera na każdym etapie współpracy

  • możliwość awansu

  • elastyczny grafik

Benefity

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • strefa relaksu

Unique People Sp. z o.o., wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencji zatrudnienia o nr. 27584, dla swojego Klienta CCIG Group, który swoją pozycję na rynku buduje już od 20 lat - poszukujemy ludzi na stanowisko: Specjalista ds. Obsługi Klienta w dziale Back Office

Uczniu/Studencie - dołącz do nas i zostań specjalistą ds. back office

Przewiń do profilu firmy