Ta oferta pracy jest nieaktualna od 7 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. obsługi klienta w dziale dochodzenia roszczeń

  • Rzeszów, Sędziszów Małopolski, podkarpackie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 13.03.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    COLLECT HOUSE to spółka akcyjna zajmująca się obsługą podmiotów gospodarczych w zakresie dochodzenia wierzytelności i roszczeń finansowych.

    Do swojego zespołu poszukujemy:
    Specjalisty ds. obsługi klienta w dziale dochodzenia roszczeń
    Miejsce pracy: Rzeszów, Sędziszów Małopolski

    Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za telefoniczną lub bezpośrednią prezentację oferty potencjalnym Klientom oraz za sporządzanie analizy prawno-ekonomicznej otrzymanych dokumentów.

    Obowiązki:

    • pozyskiwanie Klientów przez telefon, jak również podczas spotkań bezpośrednich,
    • budowanie trwałych relacji biznesowych z Klientem,
    • weryfikacja dokumentów z zakresu kredytów hipotecznych/walutowych,
    • sporządzanie analizy prawno-ekonomicznej i jej prezentacja.

    Wymagania:

    • doświadczenie w telefonicznej lub bezpośredniej sprzedaży produktów,
    • znajomość prawa (mile widziane osoby z wykształceniem prawniczym),
    • umiejętności personalne i negocjacyjne,
    • zaangażowanie i odpowiedzialność za realizację powierzonych zadań,
    • analityczne myślenie,
    • znajomość pakietu MS Office,
    • prawo jazdy kat. B,

    Oferujemy:

    • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
    • ciekawą, pełną wyzwań pracę,
    • służbowy samochód,
    • elastyczne godziny pracy,
    • możliwość rozwoju poprzez udział w szkoleniach i konferencjach branżowych.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.