Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Obsługi Klienta w Dziale Likwidacji Szkód

Wagas S.A.O firmie

  • Świętojerska 5, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Wagas S.A.

Świętojerska 5

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa połączeń telefonicznych w zakresie likwidacji szkód,

  • Weryfikacja poprawności danych ubezpieczonych,

  • Wydawanie, przyjmowanie i rozliczanie dokumentów ubezpieczeniowych.

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomość języka polskiego,

  • Wykształcenie średnie,

  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera (MS Office – Word, Excel),

  • Bardzo dobra organizacja pracy, umiejętność ustalania priorytetów,

  • Rzetelność, sumienność i zaradność w realizacji powierzonych zadań,

  • Komunikatywność,

  • Dyspozycyjność (praca zmianowa oraz praca w soboty).

To oferujemy

  • Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,

  • Szeroki pakiet szkoleń umożliwiających rozwój kompetencji,

  • Przyjazną atmosferę pracy.

Wagas S.A.

Jesteśmy firmą z kapitałem zagranicznym, działająca na rynku polskim w branży motoryzacyjno-ubezpieczeniowej od 2003 r. Dynamicznie się rozwijamy, osiągamy świetne wyniki, oferujemy możliwości, wyzwania i stabilną przyszłość.

Zapewniamy atrakcyjne wynagrodzenie, uczciwe zasady zatrudnienia oraz interesującą pracę w przyjaznej atmosferze.

Przewiń do profilu firmy