Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. obsługi klienta w dziale marketingu

PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO HANDLOWO USŁUGOWE "CENTRUM" sp. z o.o.O firmie

PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO HANDLOWO USŁUGOWE "CENTRUM" sp. z o.o.

Bolesława Limanowskiego 1

Nowy Sącz

Opis stanowiska:

Firma PPHU Centrum Sp. z o.o. poszukuje kandydatów na stanowisko Specjalista ds. obsługi klienta, w dziale marketingu.

Miejsce wykonywania pracy: Polska, Nowy Sącz ul. Limanowskiego 1

Wymagania:

  • wykształcenie co najmniej wyższe licencjackie,
  • znajomość j. angielskiego w stopniu zaawansowanym lub j. niemieckiego – mile widziana również znajomość obu języków,
  • bardzo dobra znajomość programu OPTIMA,
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • oczekujemy od potencjalnych kandydatów chęci rozwoju oraz związania się z firmą na dłużej,
  • Mile widziane są umiejętności współpracy z zespołem.

Oferujemy:

Naszym atutem jest szkolenie pracowników na ww. stanowisku oraz atrakcyjne wynagrodzenie.

Ogłoszenie archiwalne