Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. obsługi klienta w dziale serwisu

Konsbud-AudioO firmie

  • Gajdy 24, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Konsbud-Audio

Gajdy 24

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Administracyjna obsługa i koordynacja zleceń serwisowych

  • Obsługa klienta.

  • Współpraca i korespondencja z centrami serwisowymi producentów ( poza Polską)

Nasze wymagania

  • Umiejętność obsługi reklamacji, prowadzenia rozmów z klientami

  • Wykształcenie techniczne w kierunkach elektronika, telekomunikacja, elektryka, min. średnie

  • Komunikatywny język angielski

  • Prawo jazdy

  • Dyspozycyjność,

  • Umiejętność pracy w zespole

Mile widziane

  • Umiejętność majsterkowania/ serwisowania urządzeń nagłośnieniowych / sprzętu pro audio

  • Doświadczenie w wykonywaniu instalacji teletechnicznych

  • Posiadanie uprawnień SEP

To oferujemy

  • szkolenia produktowe

  • stabilne zatrudnienie

  • długofalową współpracę wśród ludzi z pasją

  • indywidualne podejście do współpracowników

  • dbałość o równowagę work – life – balance

Konsbud Audio Sp. z o.o. - firma z ponad 30-letnim doświadczeniem na rynku pro-audio - lider w dziedzinie projektowania i integracji systemów elektroakustycznych oraz wiodący dystrybutor sprzętu nagłośnieniowego wielu renomowanych marek aktualnie poszukuje osób do pracy na stanowisku: Specjalista ds. obsługi klienta w dziale serwisu.

Przewiń do profilu firmy