Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. obsługi klienta w firmie szkoleniowej

4GROW SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • lubelskie

    lubelskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

Ponieważ chcemy wykorzystać potencjał naszej firmy w jeszcze większym stopniu, poszukujemy kolejnej osoby na stanowisko:

Specjalista ds. Obsługi klienta

Twoją rolą będzie utrzymywanie pozytywnego wizerunku wśród obecnych klientów oraz budowanie świadomości naszej marki i usług wśród nowych klientów poprzez:

● Sympatyczne rozmowy przychodzące - badanie potrzeb klienta oraz udzielanie klientowi informacji o naszych szkoleniach (ok. 10% czasu),

● Miły kontakt mailowy z klientem (ok. 20% czasu),

● Przygotowanie profesjonalnych ofert dla klientów (ok. 20% czasu),

● Przygotowanie wysokiej jakości materiałów szkoleniowych dla klientów (ok. 20% czasu),

● Ciekawość wyrażającą się w monitorowaniu rynku szkoleniowego w internecie oraz systematyczność wyrażającą się w dbaniu o aktualność baz CRM (ok. 15% czasu),

● Różne inne ciekawe zadania, spotkania zespołowe, projekty wewnątrzfirmowe (ok. 15% czasu)

Fajnie brzmi, nie? Bo my jesteśmy fajni.

Nasze wymagania

Najważniejszy jest dla nas Twój talent - Twój potencjał kompetencji miękkich, więc jeśli jesteś osobą:

● lubiącą ludzi i kontakt z nimi,

● interesującą się rozwojem osobistym,

● z miłym głosem, entuzjazmem i optymizmem,

● łatwo nawiązującą relacje z ludźmi,

● dociekliwą,

● szybko ucząca się,

● zamieniającą problemy w wyzwania i poszukującą rozwiązań,

● samodzielną,

● zmotywowaną do osiągania celów,

● i z poczuciem humoru oraz dystansem do siebie -

Dołącz do naszego zespołu!

Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w obsłudze klienta. Jednak fundamentalny dla nas jest Twój entuzjazm w rozmowie z klientem!

To oferujemy

Sprawa jest prosta, jeśli szukasz:

● stabilnego zatrudnienia na umowę o pracę,

● ludzi z którymi się fajnie pracuje,

● pracy, w której Twój czas prywatny jest Twoim czasem prywatnym,

● zadań na miarę Twoich doświadczeń i kompetencji,

● realnej ścieżki kariery zawodowej, związania się z naszą firmą na dłuższy czas i możliwości rozwoju zawodowego i podnoszenia swoich kwalifikacji

Zapraszamy Cię do współpracy!

Benefity

  • elastyczny czas pracy

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

O nas

Jesteśmy liderem w biznesowych szkoleniach kompetencji miękkich takich jak wywieranie wpływu, wystąpienia publiczne czy inteligencja emocjonalna oraz wielu innych. W 4GROW mamy unikatowe produkty i rozwiązania szkoleniowe wspierające rozwój pracowników i procesów HR. Zbudowaliśmy tak wysoką jakość usług, że jesteśmy polecani przez klientów, którzy chętnie do nas wracają. W związku z tym, wyobraź sobie, jak przyjemna będzie Twoja praca z naszymi klientami.