Oferta pracy

Specjalista ds. Obsługi Klienta w Grupie OLX

OLX Group

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie telefoniczne, mailowe i obsługa czatu z Użytkownikami i Klientami

  • Dbałość o zadowolenie Użytkowników

  • Zbieranie sugestii Użytkowników dotyczących naszych rozwiązań i narzędzi

  • Analiza potrzeb Użytkowników i aktywne tworzenie nowych procedur

  • Współpraca z innymi działami Grupy OLX oraz naszymi partnerami i klientami

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy w obsłudze klienta

  • Łatwość w komunikacji i kontakcie z ludźmi

  • Biegła obsługa komputera

  • Nastawienie na realizację celów oraz współpracę w zespole

  • Elastyczność i otwartość

  • Sumienność i dokładność

  • Świetna organizacja pracy

To oferujemy

  • Pracę w stabilnej firmie na pełen etat w oparciu o umowę o pracę

  • 10% premii kwartalnej uzależnionej od indywidualnych wyników

  • Atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych w systemie kafeteryjnym - sam wybierzesz z czego chcesz korzystać

  • Szkolenia odpowiadające Twoim potrzebom rozwojowym, dostęp do platformy e-learningowej MyAcademy, zajęcia językowe

  • Możliwość uczestnictwa w różnorodnych aktywnościach sportowych lub wspierania akcji charytatywnych organizowanych przez Grupę OLX

  • Szerokie możliwości rozwoju w wewnętrznych strukturach firmy

  • Nieformalną atmosferę pracy wśród ciekawych ludzi

  • Możliwość częściowej pracy zdalnej z zapewnionymi narzędziami pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • siłownia w biurze

  • firmowa drużyna sportowa

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • gry wideo w pracy

  • kawa / herbata

  • strefa relaksu

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

OLX Group

Grupa OLX to najszybciej rozwijająca się sieć platform e-commerce na świecie. Każdego miesiąca ułatwiamy życie ponad 300 milionów ludzi, w ponad 30 krajach, na 5 kontynentach. Kształtujemy przyszłość handlu, odnajdując ukrytą wartość we wszystkim, co nas otacza. Każdego dnia pomagamy ludziom kupować i sprzedawać samochody, znaleźć pracę, wymarzone mieszkanie i jego wyposażenie oraz wiele, wiele więcej :)Jesteśmy różnorodną społecznością, składającą się z ponad 10 tys. utalentowanych profesjonalistów. Wspólnie tworzymy organizację, w której każdy głos jest ważny. W Polsce nasza mocna reprezentacja to OLX, Otodom, Otomoto, Fixly, 321 Sprzedane, Obido. Więcej informacji znajdziesz na: www.olxgroup.com

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tym jak pracuje się w Grupie OLX sprawdź> https://www.facebook.com/PracujwGrupieOLX/

Przewiń do profilu firmy