Oferta pracy

Specjalista ds. Obsługi Klienta w Hurtowni Farmaceutycznej

USP Zdrowie

  • Nowa Wieś Wrocławska (pow. wrocławski)

    Nowa Wieś Wrocławska (pow. wrocławski), dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Rejestracja i realizacja zamówień klientów zgodnie z obowiązującymi procedurami

  • Wystawianie dokumentów sprzedażowych, korekt ilościowych i wartościowych

  • Wystawianie listów przewozowych

  • Monitorowanie przesyłek, utrzymywanie kontaktów z firmami przewozowymi

  • Rejestrowanie zwrotów i reklamacji

  • Tworzenie raportów

Nasze wymagania

  • Masz doświadczenie na stanowisku związanym z obsługą klienta

  • Dobrze organizujesz swoją pracę, a ponadto odznaczasz się samodzielnością i dokładnością

  • Biegle posługujesz się pakietem MS Office (w szczególności MS Excel)

  • Znasz procesy logistyczne w hurtowni farmaceutycznej

  • Masz ukończone studia wyższe

  • Mile widziana znajomość systemu SAP, moduł SD

To oferujemy

  • Ciekawą pracę z najwyższej jakości produktami w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i zdobywanie nowych doświadczeń zawodowych

  • Umowę o pracę oraz atrakcyjny pakiet benefitów: prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, a także do wyboru: kartę Multisport, dofinansowanie do wypoczynku lub kartę kulturalną

  • Nowoczesne standardy i narzędzia pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie