Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Obsługi Klienta w Hurtowni Warzyw i Owoców

ALBERT FRESH sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Biskupińska 11

Podgórze

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa telefoniczna klientów - przyjmowanie zamówień oraz wystawianie dokumentów magazynowych oraz faktur,

  • Przyjmowanie zamówień droga elektroniczną,

  • Archiwizowanie dokumentów handlowych,

  • Współpraca z Przedstawicielami Handlowymi oraz innymi pracownikami firmy.

  • Praca od Pn.-Pt. od 13:00-21:00 + dodatkowo wymiennie Sobota 13:00-21:00 lub Niedziela Handlowa 16:00-20:00.

Nasze wymagania

  • Mile widziane doświadczenie w branży Warzyw i Owoców (nie wymagane),

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • Biegła obsługa komputera - pisanie,

To oferujemy

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • Miłą i zgraną ekipę,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,

  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia.