Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Obsługi Klienta w j. niemieckim – zdalnie sklep online

ANDŻELA KAMILA PRZERWA

  • pomorskie

    pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Telefoniczna obsługa Klientów

  • Obsługa mailowych zapytań Klienta

  • Budowanie pozytywnych relacji z Klientem

  • Praca z wewnętrznym systemem zamówień

  • Tłumaczenia produktów z j. polskiego na j. niemiecki

Nasze wymagania

  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie biegłym w mowie i piśmie

  • Komunikatywność, otwartość

  • Posługiwanie się doskonałą poprawnością językową

  • Wysoka kultura osobista

  • Dobra organizacja pracy

Mile widziane

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowę o pracę.

  • Warunki finansowe dopasowane do umiejętności i wiedzy

  • Pełne wsparcie zespołu

  • Szansę rozwoju w ramach tworzących się struktur firmy.

  • Pracę w trybie zdalnym

  • Stałe godziny pracy 8:00 - 16:00

W związku z rozwojem sklepu online z odzieżą damską andzela.de na rynku niemieckim poszukujemy:

Specjalistki ds. Obsługi Klienta w języku niemieckim - tłumacz

Przewiń do profilu firmy