Oferta pracy

Specjalista ds. obsługi klienta w języku angielskim

Randstad Polska Sp. z o.o.

  • Gdynia

    Gdynia, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Rekrutujemy dla

Nasz Klient - międzynarodowa firma z branży HoReCa zdecydowała się rozszerzyć swój zespół specjalistów, odpowiedzialnych za realizację procesu sprzedaży na rynkach europejskich.

Jeśli Twój poziom języka angielskiego pozwala na swobodną komunikację i masz doświadczenie w obszarze obsługi klienta - zaaplikuj!

Chętnie z Tobą porozmawiamy i przedstawimy więcej szczegółów na temat oferty.

Twój zakres obowiązków

  • obsługa i zarządzanie realizacją zamówień klientów B2B

  • koordynacja zamówień

  • dbanie o prawidłową realizację dostaw

  • współpraca z działem handlowym

  • współpraca z magazynami w zakresie zapewnienia dostępności produktu, dystrybucji, zwrotów i blokowania towaru

  • obsługa reklamacji

  • administracja i przygotowanie niezbędnej dokumentacji

Wymagania pracodawcy

  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2

  • minimum roczne doświadczenie w obszarze obsługi klienta w środowisku biznesowym

  • dobra znajomość programu MS Excel

  • znajomość programów SAP, Stratech, czy Salesforce będzie atutem

  • umiejętność organizacji własnej pracy

  • umiejętność ustalania priorytetów

  • skrupulatność i dbałość o szczegóły

  • orientacja na rozwiązywanie problemów

  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne

Pracodawca oferuje

  • stabilne zatrudnienie - umowa o pracę

  • praca w modelu hybrydowym

  • elastyczne godziny pracy

  • biuro umiejscowione w atrakcyjnej lokalizacji

  • premie kwartalne

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • system kafeteryjny

  • parking dla pracowników

  • spotkania integracyjne

  • możliwości rozwoju

  • pracę w spokojnej, otwartej na dialog kulturze organizacyjnej

  • Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • kawa / herbata

  • dodatkowe świadczenia socjalne

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Przewiń do profilu firmy