Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. obsługi klienta w języku bułgarskim

TESLA LIMITED sp. z o.o.

umowa o pracę, umowa zlecenie
7 0009 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
7 0009 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat, część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Twój zakres obowiązków

Praca zawiera elementy sprzedaży, ale nie stosujemy nachalnych technik sprzedażowych. Będziesz kontaktować się z osobami, które złożyły zamówienie, aby uzyskać informacje konieczne do jego realizacji i przy okazji zaoferować poszerzenie zamówienia o inne produkty.

Nasze wymagania

  • biegła znajomość języka bułgarskiego,

  • komunikatywność,

  • chęć pracy z klientem i budowania pozytywnej relacji już od pierwszej rozmowy,

  • chęć do ciągłego rozwoju i zdobywania wiedzy,

  • atutem będzie wiedza z zakresu zdrowego odżywiania i dietetyki.

To oferujemy

  • wynagrodzenie składające się z dwóch części: podstawy oraz premii zależnej od osiąganych wyników: osiągnięcie wysokiej premii jest naprawdę łatwe, o czym przekonasz się już w pierwszych dniach pracy,

  • wynagrodzenie od 7000 do 9000 zł brutto,

  • możesz u nas pracować na cały etat lub 1/2 etatu,

  • możemy ułożyć Twój grafik tak, by dopasować się do innych Twoich aktywności, studiów itd. pracujemy najwcześniej od godz. 8, kończymy najpóźniej o godzinie 21,

  • jeśli Twoje wyniki będą bardzo dobre, możemy zaoferować Ci pracę zdalną,

  • preferujemy umowę zlecenie lub umowę B2B, ale nie zamykamy się na umowę o pracę.

O nas

Nasza firma istnieje już prawie 6 lat. Gwarantujemy stabilność zatrudnienia i pewność otrzymania wynagrodzenia na czas. Nasze biura znajdują się w Warszawie, niedaleko C.H. Arkadia. Szkolenie zajmuje niecały dzień roboczy i jego czas wlicza się do wynagrodzenia. Poszukujemy na to stanowisko więcej niż 1 osobę. Jeśli chcesz, pracę możesz rozpocząć niemal "od ręki".