Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. obsługi Klienta w sklepie internetowym / YOER Polska

YOER

3 900 brutto / mies.
  • Bernardyńska 2, Kościan
    Kościan, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

YOER

Bernardyńska 2

Kościan

Twój zakres obowiązków

  • Telefoniczna oraz e-mailowa obsługa Klienta

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w obsłudze Klienta,

  • Wysoki poziom kultury osobistej,

  • Dokładność i skrupulatność,

  • Brak problemów z ortografią oraz interpunkcją,

  • Gotowość do pracy w trybie dwuzmianowym (8:00–16:00 i 12:00 –20:00)

Mile widziane

  • Znajomość języka angielskiego i/lub języka niemieckiego

To oferujemy

  • Zatrudnienie na pełen etat

  • Wynagrodzenie miesięczne: podstawa 3200 zł brutto + 700 zł premii gwarantowanej za widoczną odpowiedzialność i zaangażowanie w wykonywaną pracę

  • Umowę o pracę (składki ZUS i płatne urlopy)

  • Wolne weekendy (praca od poniedziałku do piątku w trybie dwuzmianowym w godzinach 8:00-16:00 i 12:00-20:00)

  • Długofalową współpracę

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Cykliczne imprezy integracyjne w Polsce i za granicą

  • Atrakcyjne rabaty pracownicze na produkty marki YOER

YOER

Zajmujemy się projektowaniem, produkcją i dystrybucją nowoczesnego sprzętu drobnego AGD pod własną marką Yoer. Stanowimy zgrany zespół ambitnych, energicznych ludzi z zapałem do pracy. Stawiamy na pracowników rozwijających się, chcących poszerzać swoje umiejętności i kompetencje.

Przewiń do profilu firmy

Jeśli zainteresuje nas Twoja kandydatura skontaktujemy się z Tobą telefonicznie, aby ustalić termin rozmowy kwalifikacyjnej.