Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Handlowiec w sklepie stacjonarnym i internetowym

SmartHR

  • Komorniki (gm. Komorniki)

    Komorniki (gm. Komorniki), wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Rekrutujemy dla

Dla naszego Klienta, firmy z Komornik, która prowadzi sprzedaż nasion poszukujemy osoby na stanowisko:

DORADCA KLIENTA DS.OBSŁUGI KLIENTA ONLINE ORAZ STACJONARNEGO (BRANŻA ROLNA)

Twój zakres obowiązków

  • Sprzedaż produktów w sklepie internetowym (e-commerce) oraz w sklepie stacjonarnym w Komornikach.

  • Obsługa klienta drogą telefoniczną, mailową, ofertowanie.

  • Zamawianie produktów u producentów, wpisywanie do systemu, rozliczanie sprzedaży.

  • Wystawianie faktur zakupowych.

  • Budowanie i utrzymywanie bardzo dobrych relacji z klientami.

Wymagania pracodawcy

  • Min. 2 letnie doświadczenie w prowadzeniu sprzedaży w sklepie internetowym (e-commerce) - warunek konieczny.

  • Doświadczenie w pracy w sklepie stacjonarnym (w branży rolniczej będzie dodatkowym atutem).

  • Umiejętność budowania długotrwałych relacji z klientami i łatwość nawiązywania kontaktów.

  • Umiejętność samodzielnej organizacji pracy oraz własna inicjatywa w pracy codziennej.

  • Dobra znajomość MS Office oraz komputera.

  • Dobra znajomość języka polskiego.

Pracodawca oferuje

  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00

  • Atrakcyjne wynagrodzenie stałe zależne od doświadczenia.

  • System premiowy dla każdego pracownika.

  • Umowę w oparciu o umowę o pracę.

  • Ubezpieczenie grupowe opłacane przez Pracodawcę.

  • Dobrą atmosferę pracy oraz zgrany i doświadczony Zespół.

  • Bardzo dobre warunki pracy, wszystkie udogodnienia w biurze.

  • Narzędzia pracy: telefon, komputer.

  • Pyszną kawę z expresu, słodkości, owoce w biurze :)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • owoce

  • spotkania integracyjne

Miejsce pracy

  • Komorniki

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami. Z góry dziękujemy za wyrozumiałość.

SmartHR

Jesteśmy Agencją pośrednictwa pracy zarejestrowaną w KRAZ pod numerem 23064.

Zapraszamy Państwa do udziału w procesie rekrutacji.

Przewiń do profilu firmy