Specjalista ds. obsługi klienta w zakresie sprzedaży linii bram

Hormann Legnica Sp. z o.o.O firmie

6 000–7 000
brutto / mies.
  • Osła (pow. bolesławiecki)
    Osła (pow. bolesławiecki), dolnośląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • opracowywanie/sporządzanie ofert zgodnych z portfolio firmy
  • kontakt / utrzymywanie dobrych relacji z klientami w zakresie promocji marki, obsługi zamówień, rozpoznania preferencji klienta
  • wprowadzanie zamówień do systemu SAP
  • współpraca z oddziałami oraz klientami w Europie

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe
  • biegła znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie /warunek konieczny/
  • znajomość systemu SAP
  • mile widziana znajomość języka angielskiego
  • aktualne prawo jazdy kat. B
  • gotowość do wyjazdów służbowych

To oferujemy

  • zatrudnienie bezpośrednio na umowę o pracę,
  • stabilną pracę w prężnie rozwijającej się firmie działającej w oparciu o międzynarodowe standardy,
  • benefity pracownicze: pakiety medyczne dla pracowników i członków rodzin, ubezpieczenie grupowe, świadczenia socjalne w ramach ZFŚS, nieoprocentowane pożyczki z PKZP, platformamultikafeteryjna NAIS, elastyczne godziny pracy,
  • możliwość rozwoju zawodowego - dokształcanie fachowe, bezpłatne szkolenia językowe.

O nas

Branża budowlana kojarzy dziś bramy, drzwi, ościeżnice oraz napędy przede wszystkim z firmą Hörmann - największym producentem w Europie.

Konsekwentny rozwój firmy rodzinnej pozwolił na przestrzeni dziesięcioleci osiągnąć ustabilizowaną pozycję na rynku. Marka Hörmann jest gwarancją najnowszych rozwiązań i najwyższej jakości w trosce o Klienta.

Grupa Hörmann jest prowadzona już przez trzecie i czwarte pokolenie wnuków i prawnuków założyciela firmy, Augusta Hörmann.

Specjalista ds. obsługi klienta w zakresie sprzedaży linii bram, Osła (pow. bolesławiecki)